Výrobcovia
 
Online chat
 
Nákupný košík
0 položiek
 
Najpredávanejšie
GLAUBEROVA SOĽ GLAUBEROVA SOĽ
2,00€
 

AIDS

AIDS, vírus vytvorený človekom
Počas mojich rozhovorov v Las Vegas minulý týždeň som odhalil pár vecí o AIDS, ktoré som dlho uchoval vo svojej mysli. Prezradil som, že som vedel, že AIDS bolo vytvorených človekom, aby eliminovalo nežiaduce elementy spoločnosti, keď som bol pridelený do Námornej bezpečnosti a spravodajstvo (NSI). Uviedol som tento fakt v prednáške "The Secret Government". A teraz zvyšok príbehu. Prvá štúdia bola urobená v roku 1957 na vedeckom mítingu v Huntsville v Alabame. Táto štúdia vyústila v "Alternatívu 3". Ďalšie štúdie boli vykonané Rímskym klubom v roku 1968, aby stanovila limity vývoja. Výsledkom štúdie bolo, že civilizácia tak, ako ju poznáme, krátko po roku 2000 skolabuje, ak sa populácie vážne nezmenší. Bola prijatá závažná prísne tajná odporúčania vládnucej elite Dr Aurelius Pecceiem z Rímskeho klubu. Tým hlavným odporúčaním bolo, že sa má vyvinúť nejaký mikrób, ktorý by napadol autoimunitné systém a tým poskytnúť prostredie pre nemožnosť očkovanie.
VŠEM (27. 7. 1990)
Vydali sa príkazy vyvinúť mikrób a tiež vyvinúť nejakú liečbu a nejaký preventívny prostriedok. Tento mikrób by sa použil proti populácii a bola by predstavená očkovacia látka spravovaná WHO (Svetová zdravotnícka organizácia). Tieto preventívne látka mala byť použitá pre vládnucu elitu. Liečba sa bude poskytovať tým, čo to prežijú, až sa rozhodne, že už zomrel dostatočný počet ľudí. Protilátka bude oznámená ako novo vyvinutá. Tento plán bol nazvaný Global 2000. Liečba a prevencia sú do tej doby potlačené.
Finančná pomoc bola doručená od Kongresu Spojených štátov pod HB15090, (snemovni zákon č 15090), kde bolo 10 miliónov dolárov dané ministerstvu obrany, aby vyrobilo "syntetické biologické činidlo", látku, ktorá prirodzene neexistuje a pre ktorú sa nezíska žiadna prirodzená imunita .
V rozmedzí nasledujúcich 5-10 rokov by pravdepodobne bolo možné vytvoriť nový infekčný mikroorganizmus, ktorý by sa mohol líšiť v istých dôležitých aspektoch od akejkoľvek známej choroby pôsobiace v organizme.
Najdôležitejšie z toho je, že by mohla vzdorovať imunologický a terapeutickému procesu, na ktorom závisí naša relatívna sloboda pred infekčným ochorením. Projekt sa uskutočnil u Fort Detrick v Marylande.
Pretože sa mala zdecimovať veľká časť populácie, rozhodla sa vládnuca elita zamerať sa na "nežiaduce" elementy spoločnosti k ich vyhladeniu. Špecifickým cieľom boli čierni, hispánci a homosexuálne populácie. Meno projektu, ktorý vyvinul AIDS je MKNAOMI (bolo to kódové meno pre spoločný výskumný program ministerstva obrany a CIA existujúcej od 50tých rokov do 70tych rokov. Pozn prek.).
Africký kontinent bol infikovaný skrz vakcíny kiahní v roku 1977. Populácie Spojených štátov boli nakazené v roku 1978 s vakcínou hepatitídy typu B skrze Centra pre kontrolu chorôb (Centers for Disease Control) a Newyorským krvnom centrom (New York Blood Center).
To je celý príbeh. Príkaz bol vydaný Politickým výborom Bilderbergerovy skupiny so sídlom vo Švajčiarsku. Bola tiež nariadené ďalšie opatrenia. To jedno z opatrení, ktoré budete schopní skontrolovať nesnadněji, je Haig - Kissingerova politika odstraňovania, ktorá je vedená ministerstvom zahraničia.

K tomu, aby som vám pomohol preskúmať tento zločin, je tu názov tejto správy: "LIMITY VÝVOJA" správa pre projekt Rímskeho klubu o dileme ľudstva. V apríli 1968 začalo toto štúdium v Accademia dei Lincei v Ríme. To sa stretlo s podnecovaním Dr Aurelia Pecceie. Prísne tajná odporúčaní záverov tejto štúdie urobil Dr Aurelio Peccei, ktorý sa zaviazal, že nepoužije preventívne látku a nevezme liek ... Dr Peccei bol oslavovaný ako hrdina zato, že sa rozhodol podstúpiť rovnaké riziko ako všeobecná populácia. Verejné výsledky štúdie boli publikované v roku 1972. Členovia tímu projektu MIT, ktorý sa na štúdii podieľal, sú tu:
Dr Dennis L. Meadows, riaditeľ, United States
Dr Alison A. Anderson, United States (znečisťovania)
Dr Jay M. Anderson, United States (znečisťovania)
Ilyas Bayar, Turecko (poľnohospodárstvo)
William W. Behrens III, United States (zdroje)
Farhad Hakimzadeh, Iran (populácie)
Dr Steffen Harbordt, Nemecko (socio-politické trendy)
Judith A Machen, United States (administratíva)
Dr Donelly H. Meadows, United States (populácie)
Peter Milling, Nemecko (kapitál)
Nirmala S. Murtha, India (populácie)
Roger F. Näillä, United States (zdroje)
Jorgen Randers, Nórsko (populácie)
Stephen Shantzis, United States (poľnohospodárstvo)
John A. SEEGER, United States (administratíva)
Marilyn Williams, United States (dokumentácia)
Dr Erich K. O. Zahn, Nemecko (poľnohospodárstvo)


Keď sa štúdia v roku 1969 dokončila, generálny tajomník OSN U Thant urobil toto vyhlásenie:
"Neželám si, aby sa to zdalo předramatizováno, ale len vyvodzujem z informácií, ktoré mi sú dostupné ako generálnemu tajomníkovi, že členom OSN zostáva možná desať rokov, v ktorých podriadi svoje prastaré spory a uvedú v chod globálne partnerstvo, aby obmedzilo zbrojné preteky, aby zneškodnili populačnú explóziu a aby vybavili požadovaným impulzom vývojové snahy. Ak sa takéto partnerstvo nevytvorí v budúcom desaťročí, potom sa veľmi obávam, že problémy o ktorých som sa zmienil, budú dosahovať takých ohromných rozmerov, že sa vymknú kapacite našej kontroly. "
V roku 1969 bol vytvorený MKNAOMI Osobitné operačný divízií (SOD), teda vedci z Ft. Detrick v Marylande pod správou CIA a pre CIA. Odkaz na projekt MKNAOMI možno nájsť v "The Intelligence Community" (Spravodajská komunita) od Fain a kolektívu, Bowker 1977.
Prisahám, že všetky vyššie uvedené informácie sú pravdivé a správne, ako najlepšie si pamätám. Poskytujem tieto informácie ľuďom sveta v nádeji, že niekto bude mať tú odvahu a zdroje pomoct mi ukončiť toto šialenstvo. Poriadok Illuminati má úplnú kontrolu nad väčšinou sveta a vyhlásili vojnu proti všeobecnej populácii všetkých národov. Musíme ich zastaviť za každú cenu. Prosím pomôžte mi, nech nie som sám. Pošlite prosím tento spis bez úprav každému, ktorého poznáte a požiadajte ich o to isté.
William Cooper 27. 7. 1990

Milton William Cooper - (1943 - 2001) - bol americký spisovateľ, vysielal v rozhlase a zaoberal sa konspirativními teóriami. Študoval smrť Kennedyho a jeho spojenie na mimozemšťanmi. Bill (William) študoval na Yamatské strednej škole v Japonsku a potom sa zapísal do US Air force. V roku 1965 po prepustení, vstupuje do Amerického námorníctva. Slúžil vo Vietname a dotiahol to na lodného poddôstojníkov. Boli mu udelené dve medaily námorníctva za úspechy v bitkách. Urobil niekoľko vyčerpávajúcich štúdií o vládnom prepojenia na rôzne mimozemské rasy, o MJ - 12, Poriadku nového sveta atď Medzi bádateľmi UFO je považovaný za veľkú veličinu. Žil v Arizone. Zomrel pri zatýkaní súdnej políciou, ktorá ho zastrelila v roku 2001.
 
p. Charrington 27. 5. 2008
 
Preklad Karel Rašín