Výrobcovia
 
Online chat
 
Nákupný košík
0 položiek
 
Najpredávanejšie
GLAUBEROVA SOĽ GLAUBEROVA SOĽ
2,00€
 

Plazmový generátor

Plazmový generátor RPZ 14,

 je revolučné zariadenie, ktoré pracuje na princípe bezkontaktného prenosu frekvencií, podľa poznatkov priekopníka tejto metódy selektívneho ničenia mikroorganizmov - Dr. Royala Raymonda Rifa.

Momentálne sú na trhu dva podobné prístroje , ktoré dosahujú čiastočnú účinnosť. Spoločnosť Z-technology s.r.o., zvolila pre svoju konštrukciu plazmového generátora celkom iný a úplne originálny postup výroby.

Spoločnosť Z-Technology s.r.o., o svojom plazmovom generátore píše:

"Před třemi lety jsme začali s konstrukcí RPZ generátoru (nyní jde o 14 verzi). Nechtěli jsme tehdy průměrný přístroj, chtěli jsme navázat na úspěšnou konstrukci Super Ravo Zapperu – mít tedy i plazmový generátor, který bude světovým výrobkem. Po několika špatně volených zapojeních se nám podařilo vyvinout zcela unikátní obvody a zde Vám předkládáme fotografie finální verze generátoru."

Generátor byl v provozu od poloviny roku 2008 a bylo provedeno několik klinických posouzení, které ukazují na naprostou vyjímečnost tohoto přístroje.

Zatím nejúspěšnější komerčně nabízený plazmový generátor z kanadské výroby pracuje maximálně do 200 kHz.

Držitel patentu na Rife/Bare zařízení (americký vynálezce a konstruktér James Bare) dosahuje se svými výrobky maximálně na frekvenci 500 kHz.

Plazmový generátor české konstrukce společnosti Z-technology s.r.o. pracuje naprosto přesně, bez zkreslení výstupních impulsů až do 900 kHz. Dostali jsme se na první místo ve světě, ostatní výrobci zatím nejsou technicky schopni takovéto generátory sestrojit.

James Bare nám zaslal velkou gratulaci k obrovskému posunu ve vývoji těchto přístrojů a popřál nám mnoho úspěchů v další činnosti.

Konstrukce tohoto generátoru je doslova alchymie, vše musí být naprosto přesné, mnoho součástek bylo vyrobeno pouze pro účely našeho generátoru a vývoj vysokonapěťových součástí byl kompletně vyprodukován výrobcem z USA na naši zakázku. Na výstupu, který zapaluje plazmový výboj je napětí kolem 5 000 - 8000 Voltů, skokové proudové nárazy dosahují několika stovek Ampérů.

Konstrukce našeho plazmového generátoru představuje velmi výrazný posun v tomto odvětví. Trubice, které pulsy do okolí cca 15 m vysílají, jsou vyráběny s přesným složením vzácných plynů, které používal Dr. R.R.Rife.

Jde o zatím nejdokonalejší přístroj tohoto druhu, který je v současné době k dispozici.


Toto unikátne zariadenie nájdete aj u nás.

CENTRUM ZDRAVIA ALTERNATÍVNEJ MEDICÍNY

ul. Kpt. Nálepku 37 

085 01  Bardejov