Výrobcovia
 
Online chat
 
Nákupný košík
0 položiek
 
Najpredávanejšie
GLAUBEROVA SOĽ GLAUBEROVA SOĽ
2,00€
 

Ľudské bytie

Ľudské bytie
Kliknite pre zväčšenie obrázku
Cena: 3,00€
Dostupnosť: 5
Model: Ľudské bytie
Výrobca: EFEZUS
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

 

Christopher Vasey
Ľudské bytie

Duch, duša a telo v harmónii

 

Christopher Vasey je liečiteľom pôsobiacim v Ženeve a znalým autorom mnohých odborných publikácií. Už dlhé roky sa podrobne zaoberá svetonázorovými otázkami. „Ľudské bytie“ je jeho druhá kniha, ktorá vyšla vo vydavateľstve „Verlag der Stiftung Gralsbotschaft“.

Čo znamená „Ľudské bytie“? Ako spolupôsobia duch, duša a telo? Čo môžeme spraviť pre to, aby sme dosiahli harmóniu na všetkých úrovniach?

Na tieto a podobné otázky, ktoré sa dotýkajú nášho bytostného jadra, ponúka v tejto knihe Christopher Vasey presvedčivé odpovede. Neuspokojuje sa pritom len s filozofickými úvahami o pôvode a narodení človeka, prípadne o zmysle a cieli nášho života, ale ponúka aj praktické vedomosti, ktoré majú viesť k telesnému a duševnému zdraviu.

 

Z obsahu: Hádanka o sliepke a vajci • Tajomstvo narodenia • Po stopách sebauvedomenia • „Krv je život“ • Narušená telesná rovnováha • Človek a čas • Sen o nesmrteľnosti • Skutočné posolstvo vianočného darčeka

Ukážka z knihy:

RODINNÁ ROVNORODOSŤ

Zákony stvorenia riadia naše putovanie stvorením nielen v hrubých rysoch, ale starajú sa aj o bezpodmienečnú spravodlivosť pri narodení. Pretože v dôsledku pôsobenia zákona rovnorodosti môže byť ľudský duch, ktorý sa dostáva do procesu inkarnácie, priťahovaný len ľudským duchom rovnakého druhu, potom aj telo, teda vyvíjajúci sa plod, je úplne prispôsobený jeho vlastnostiam. Keby táto rovnorodosť neexistovala, duch by nebol priťahovaný, ale odpudzovaný a nemohol by sa inkarnovať.

„Nitky“ alebo spoje, ktoré spájajú ducha čakajúceho na inkarnáciu s formujúcim sa telom, sú spočiatku veľmi slabé, postupne však pevnejú, len čo detské telo nadobúda ľudskú formu. Ako dnes vieme z embryológie, embryo v tele matky najprv prechádza všetkými vývojovými stupňami, ktoré život na zemi prekonal: od vodného organizmu so žiabrami cez obojživelníka až k suchozemskému organizmu s pľúcami. Až nakoniec sa objavuje typický ľudský plod. Kým formujúce sa embryo prekonáva živočíšne stupne vývinu, nemôže sa s ním ešte spojiť čakajúci duch.

Len čo sa však vyvinie na určitú úroveň človeka, duch sa s ním môže pevne spojiť. Posolstvo Grálu píše, že inkarnácia – teda vstúpenie ducha do tela –, sa uskutočňuje približne v polovici tehotenstva. Od tohto obdobia matka začína pociťovať aj prvé výrazné pohyby, ktoré sú spojené s pocitmi zvláštneho vnútorného spojenia s dušou dieťaťa. V tomto období začína inkarnovaný duch ovplyvňovať aj krv v tele dieťaťa.

2. slov. vydanie, máj 2009, 100 strán, mäkká väzba

Druhá kniha švajčiarskeho liečiteľa, ktorý pôsobí v Ženeve. Odpovedá na otázky, čo znamená ľudské bytie, ako spolupôsobia duch, duša a telo, čo môžeme spraviť pre to, aby sme dosiahli harmóniu na všetkých úrovniach. Píše o súvislostiach medzi potravou a duševným vývojom, o príčinách a následkoch nadbytku kyselín v organizme a ďalších súvislostiach.

Napísať recenziu
Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložený!!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:

Niesú dostupné žiadné ďaľšie obrázky k tomúto produktu.