Výrobcovia
 
Online chat
 
Nákupný košík
0 položiek
 
Najpredávanejšie
GLAUBEROVA SOĽ GLAUBEROVA SOĽ
2,00€
 

Posolstvo z Grálu

Posolstvo z Grálu
Kliknite pre zväčšenie obrázku
Cena: 2,50€
Dostupnosť: 4
Model: Posolstvo z Grálu
Výrobca: EFEZUS
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

 

Werner Huemer
Posolstvo z Grálu

WERNER HUEMER, nar. 1962 v Grazi, v Rakúsku, je šéfredaktorom časopisu ,,Svet Grálu“. Už dlhé roky sa intenzívne zaoberá svetonázorovými otázkami a od roku 1994 prednáša aj na verejnosti. Pre túto publikáciu v rámci ,,edície Svet Grálu“ bol použitý rukopis jednej z jeho prednášok.

GRÁL: Ságami opradený kalich s rozprávkovo zázračnými silami, záhadný obsah nespočetných ság, legiend a aj umeleckých diel; kresťanskému mysleniu cudzí – a predsa s ním tajuplným spôsobom nejako spojený. Čo má do činenia so „Svätým Grálom“? Skrýva sa za týmto pojmom predsa len viac ako ťažko pochopiteľná mystika? Na základe „Posolstva
z Grálu“, diela „Vo svetle Pravdy – Posolstvo Grálu“ od Abd-ru-shina prichádza autor k záveru, že mýtus Grálu má pravdivé jadro: životodarný kalich skutočne jestvuje – v najvyšších výšinách stvorenia, ako brána do ríše Božej.

1. slovenské vydanie, marec 2005, mäkká väzba, 80 strán

Obsah: Prastarý mýtus - ságy a legendy, Význam poslednej večere, Deň Svätej holubice, Wolfram, Wagner a dôsledky, Veľké Ježišovo proroctvo, Čo je „Posolstvo Grálu“?, Práca so svätou kopijou, Zákony stvorenia a iné témy.

Napísať recenziu
Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložený!!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:

Niesú dostupné žiadné ďaľšie obrázky k tomúto produktu.