Výrobcovia
 
Online chat
 
Nákupný košík
0 položiek
 
Najpredávanejšie
GLAUBEROVA SOĽ GLAUBEROVA SOĽ
2,00€
 

Prečo nežijeme len raz

Prečo nežijeme len raz
Kliknite pre zväčšenie obrázku
Cena: 2,50€
Dostupnosť: 4
Model: Prečo nežijeme len raz
Výrobca: EFEZUS
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

 

Werner Huemer
Prečo nežijeme len raz

WERNER HUEMER, nar. 1962 v Grazi, v Rakúsku, je šéfredaktorom časopisu ,,Svet Grálu“. Už dlhé roky sa intenzívne zaoberá svetonázorovými otázkami a od roku 1994 prednáša aj na verejnosti. Pre túto publikáciu v rámci ,,edície Svet Grálu“ bol použitý rukopis jednej z jeho prednášok.

MYŠLIENKA, že človek žije na zemi častejšie ako len raz, si nachádza čoraz širšie uplatnenie. Pre mnohých predstavuje vrchol ich túžby po prekonaní smrti a nesmrteľnosť. Aj mnohé veľké svetové náboženstvá stavajú na myšlienke, že nežijeme len raz a vysvetľujú osud človeka v tejto veľkej súvislosti. Ale je takzvaná „reinkarnácia“, „opätovné zrodenie“, skutočne len uspokojujúca idea, svetonázorová myšlienka? Alebo je to pre nás všetkých skutočnosť? A keď áno: prečo sa nepamätáme na predošlé pozemské životy? Prečo sa o tom v kresťanskej viere nehovorí? Týmto otázkam sa autor venuje v predloženej knihe.

1. slovenské vydanie, apríl 2006, mäkká väzba, 80 strán

Predstava, že na zemi nežijeme len raz, teda idea reinkarnácie, patrí v skutočnosti k nosným pilierom väčšiny veľkých náboženstiev tejto zeme. Len kresťanským cirkvám je veľmi cudzia a názor, že človek sa musí z „karmy“, ktorú si sám spôsobil, oslobodiť, je s obľubou diskriminovaný ako Bohu vzdialená, zavrhnutia hodná idea samospásy z kategórie náboženských bludov.

Napísať recenziu
Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložený!!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:

Niesú dostupné žiadné ďaľšie obrázky k tomúto produktu.